Pozemní příjem Satelitní technika Hlavní stanice STA Autodoprava

Prima KRIMI odstartuje 2. dubna. Bude na Skylinku, DIGI CZ i v multiplexu 3


13.03.2018 11:04

Nový kanál televizní skupiny Prima začne vysílat na velikonoční pondělí 2. dubna 2018. Nová celoplošná stanice dostala název Prima KRIMI a jak již název napovídá, nová televize se zaměří především na zahraniční seriály s detektivní tématikou.

První večer se mohou diváci těšit na televizní premiéru filmu Dívka ve vlaku, od 7. dubna 2018 na krimi seriál American Crime Story: Versace. Stávající program Prima LOVE, kde se krimi pořady doposud vysílaly, se od dubna zaměří na odpočinkovou tvorbu pro ženy - romantické seriály, filmy a telenovely.

Prima KRIMI naváže na úspěch detektivních seriálů, které doposud vysílala Prima LOVE. Diváci se tak mohou těšit na populární seriály jako Sběratelé kostí, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Castle na zabití, ale přinese i úplné novinky jako například zmíněný American Crime Story: Versace, který bude vysílán necelé dva měsíce po své americké premiéře. Milovníky klasiky potěší zařazení titulů jako Vraždy v Midsomeru, Julie Lescautová, Odpadlík a jiné. Grafiku pro nový kanál Prima KRIMI připravilo audiovizuální studio DEPARTMENT, které stojí za celou grafikou televizní skupiny Prima.

Technická dostupnost Prima KRIMI
Program Prima KRIMI bude šířen terestricky prostřednictvím celoplošného DVB-T multiplexu 3, který provozuje společnost Czech Digital Group. V tomto muxu se vysílají i některé další programy FTV Prima - konkrétně Prima LOVE, Prima ZOOM a Prima MAX. Nový kanál Prima KRIMI využije uvolněnou kapacitu po ČT:D/ČT art, který se přesune do veřejnoprávního DVB-T2 multiplexu PS11. Vysílání Prima KRIMI naladí i klienti u dalších operátorů - v nabídce satelitní platformy Skylink, kabelové síti UPC Česká republika, v internetové televizi O2TV, T-Mobile a v Digi CZ. Signál stanice Prima KRIMI by se měl objevit v nabídce většiny operátorů v České republice.

Televizní skupina Prima aktuálně provozuje 7 lineárních programů - hlavní program TV Prima, mužský Prima COOL, ženský Prima LOVE, filmový Prima MAX a dokumentární stanici Prima ZOOM. Zákazníci Skylinku mohou naladit časově posunutou verzi hlavního programu Prima +1 a diváci na Slovensku mezinárodní stanici Prima PLUS. Nová stanice Prima KRIMI tak bude osmým programem provozovatele.

Příjem TV
DVB-T
Skylink
Free SAT

Aktuality

 • Aktuallizace DIGI Tv (25.06.2019)

 • Digi TV CZ, freeSAT: Konec Nova 2 a Nova Gold v SD, přelaďte na HD (24.10.2018)

 • Flix TV předčasně ukončil poskytování služeb (24.10.2018)

 • Programy ČT skončí v RS7 k 30. září (21.08.2018)


 • Kontakt


  Roman Kováč - ansyko
  Zubatého 6
  628 00 Brno - Líšeň
   
  IČO: 758 26 674
   
  mobil: 604 620 536
   
  roman.kovac@ansyko.cz

  Novinky e-mailem

  Přihlaste se k odběru novinek

  Rady, tipy, informace

  Napište nám


  Potřebujete poradit, konzultaci, návrh kompletního řešení?