Pozemní příjem Satelitní technika Hlavní stanice STA Elektromontáže Bezpečnostní technika

Flix TV předčasně ukončil poskytování služeb


24.10.2018 23:02

Operátor česko-slovenské satelitní placené televize Flix TV byl nucen ukončit poskytování svých služeb dříve, než bylo původně plánováno. Podle dřívějších informací chtěl své služby poskytovat až do poloviny listopadu.

""Hlavní prioritou FLIX TV je nyní postarat se o své diváky a nenechat je bez televizních služeb"," uvedla k tomu společnost FLIX TV, s.r.o., která službu provozovala. Zákazníci Flix TV získají speciální nabídku od jiného satelitního operátora, ke kterému mohou bez jakýchkoliv vstupních nákladů přejít. V České republice se jedná o operátora DIGI CZ, provozovatele satelitní televize Nová Digi TV CZ a internetové a mobilní televize DIGI2GO.

Zákazníci FLIX TV v úterý 9. 10. obdrželi oznámení, že z důvodu nuceného ukončení činnosti již nebude jejich satelitní operátor dále schopen poskytovat sjednané služby. Snahou bylo zajistit televizní vysílání až do poloviny listopadu, což se nepodařilo vyjednat. Flix TV proto předčasně ukončil poskytování objednaných služeb.

Provozovatel Flix TV své zákazníky, že usilovně pracuje na tom, aby měli televizní služby dostupné co nejdříve. Pokud je doteď nikdo ve věci exkluzivní nabídky neoslovil, stačí kontaktovat zákaznické centrum na adrese info@flixtv.cz, resp. info@flixtv.sk pro diváky ze Slovenska. Požadavky klientů FLIX TV budou nyní vyřizovány prioritně, v co možná nejkratším termínu.

Flix TV poskytovala své služby ze satelitu Eutelsat 16A (16°E) z kapacit společnosti Telekom Austria Group (TAG). Vysílání bylo zakódováno systémem Conax. Z pozice 16°E poskytují své služby slovenské DTH platformy Antik Sat a Orange TV cez satelit.

redakce PARABOLA.CZ

Příjem TV
DVB-T
Skylink
Free SAT
Flix TV
Antik SAT

Aktuality

 • Digi TV CZ, freeSAT: Konec Nova 2 a Nova Gold v SD, přelaďte na HD (24.10.2018)

 • Flix TV předčasně ukončil poskytování služeb (24.10.2018)

 • Programy ČT skončí v RS7 k 30. září (21.08.2018)

 • Na českém a slovenském trhu startuje Power TV (02.08.2018)


 • Kontakt


  Roman Kováč - ansyko
  Horníkova 24
  628 00 Brno - Líšeň
   
  IČO: 758 26 674
   
  mobil: 604 620 536
   
  roman.kovac@ansyko.cz

  Novinky e-mailem

  Přihlaste se k odběru novinek

  Rady, tipy, informace

  Napište nám


  Potřebujete poradit, konzultaci, návrh kompletního řešení?